Oferujemy Państwu szkolenia w trybie indywidualnym lub max 2 kursantki. Stawiamy na obszerną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną . Najważniejsze dla nas to zadowolony kursant. Po szkoleniu otrzymujecie dyplom ukończenia szkolenia oraz pomoc po szkoleniową.

4dniowe szkoleniu z zakresu kosmetyki profesjonalnej ( białej ) pozwoli zdobyć Ci podstawowe umiejętności pracy z klientem w gabinecie kosmetycznym . Jest, to początek drogi w zawodzie kosmetycznym, który otwiera furtkę przed innymi zabiegami z zakresu kosmetyki profesjonalnej i estetycznej. Kurs kosmetyczny obejmuje;

  • Teoria : budowa i fizjologia skóry, rodzaje i typy skóry, opis zabiegów ich procedury, przeciwwskazania, wskazania oraz efekty zabiegowe. Choroby skóry, BHP, praca z klientem, formularze świadomej zgody, ubezpieczenie kosmetologa, przygotowanie klienta do zabiegu.
  • ZABIEGI : henna proszkowa i żelowa (z architekturą) . Brwi, rzęsy oraz regulacja .
  • Masaż twarzy, demakijaż twarzy
  • Aparatura : oczyszczanie wodorowe, kawitacja, ultradźwięki, jonoforeza, infuzja tlenowa, jonoforeza,
  • Kwasy nisko i wysoko stężone

4 DNI / 8H DZIENNIE

CENA : 2600 zł

  • Teoria
  • Mezoterapia igłowa level I i II –Zabieg polega na wprowadzenie różnymi metodami substancji aktywnie czynnych w preparatach. Efekty są spektakularne i szybkie. Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, jeżeli chcesz dobyć nowe umiejętności lub rozszerzyć swoje zabiegi w gabinecie, zapraszamy. Mezoterapia igłowa szkolenie obejmuje metody ; mezoterapię igłową metoda nappage, depozyty, mikroigłowa (dermapen), lipoliza iniekcyjna, mezoterapia skóry głowy.
  • Nici pdo – Zabieg polega na wprowadzeniu śródskórnie nici pdo (polidioksanon), są to nici które w pełni rozpuszczają się w skórze. Efekty : głęboki lifting skóry, rewitalizacja, likwidacja „chomików”, niwelowanie drobnych zmarszczek, wytwarzanie nowych włókien kolagenu i elastyny (proces neokolagenezy)
  • Stymulatory tkankowe – Zabieg z zastosowaniem stymulatorów tkankowych stosuje się w pierwszej kolejności do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikować oraz jakości skóry. Dzięki stymulatorom możemy uzyskać efekt podobny do -wolumetrii twarzy .Stymulatory tkankowe nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym! Przyczyniają się do spiralizowania się włókien kolagenowych, czyli ich skracania – synteza kolagenu. W konsekwencji prowadzi to do zagęszczenia struktur skóry, poprawy owalu twarzy.

Na szkoleniu pracujemy na stymulatorach : Ejal40, Nukleofil medium i strong, nukleofill soft eye, lumi eye, aquashine ptx

3 DNI – 24 GODZIN

CENA – 5500 zł

Mezoterapia igłowajest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej działającym na skórę regeneracyjnie i odżywczo.

Mezoterapia igłowa polega na ostrzykiwaniu skóry drobnymi igiełkami, w ten sposób dostarczane są składniki aktywnie czynne zawarte w preparatach odżywcze. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i przynosi szybkie i długotrwałe rezultaty. Na szkoleniu omawiana jest teoria oraz praktyka. Mezoterapia level I obejmuję mezoterapię metodą nappage.

1 DZIEŃ – 8 GODZIN

CENA – 800 zł

Mezoterapia igłowajest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej działającym na skórę regeneracyjnie i odżywczo. Mezoterapia igłowa polega na ostrzykiwaniu skóry drobnymi igiełkami, w ten sposób dostarczane są składniki aktywnie czynne zawarte w preparatach odżywcze. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i przynosi szybkie i długotrwałe rezultaty. Na szkoleniu omawiana jest teoria oraz praktyka . Mezoterapia level II obejmuję mezoterapię metodą nappage, depozyty, mezterapia skóry głowy, lipoliza iniekcyjna.

1 DZIEŃ – 8 GODZIN

CENA – 1600 zł

Nici PDO zostały wymyślone w Korei i bardzo szybko stały się popularne na całym świecie, również Europie. Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wszczepianiu pod skórę rozpuszczalnych nici. Nici te, stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, „pory” ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki – następuje lifting skóry.

Nici PDO to syntetyczne monofilamentowe, (POLIDIOKSANON) WŁÓKNA

Zbudowane są z jednej wiązki i charakteryzują się jednolitą, pozbawioną zagłębień i bruzd powierzchnią, w której mogłyby kolonizować się bakterie. Zaletą tych nici jest bardzo płynne przejście przez tkanki, dzięki czemu eliminuje się uszkodzenie struktur podczas implantacji. Całkowity czas rozpuszczania wynosi 180 – 210 dni. Stosowane są od wielu lat, m.in. w chirurgii plastycznej, okulistyce, ginekologii, chirurgii ogólnej. Materiał jest atraumatyczny i obojętny dla tkanek. Nie posiada właściwości pirogennych ani antygennych.

Nici PDO zostały wymyślone w Korei i bardzo szybko stały się popularne na całym świecie, również Europie. Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wszczepianiu pod skórę rozpuszczalnych nici. Nici te, stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, „pory” ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki – następuje lifting skóry.

Szkolenie obejmuje implantacje nici na twarzy. Rodzaje nici; mono, screw, tornado screw, triple.

1 DZIEŃ – 8 GODZIN

CENA – 2000 zł

Stymulatory tkankowe Zabieg z zastosowaniem stymulatorów tkankowych stosuje się w pierwszej kolejności do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikować oraz jakości skóry. Dzięki stymulatorom możemy uzyskać efekt podobny do -wolumetrii twarzy .Stymulatory tkankowe nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym! Przyczyniają się do spiralizowania się włókien kolagenowych, czyli ich skracania – synteza kolagenu. W konsekwencji prowadzi to do zagęszczenia struktur skóry, poprawy owalu twarzy.

Na szkoleniu pracujemy na stymulatorach : Ejal40, Nukleofil medium i strong, nukleofill soft eye, lumi eye, aquashine ptx

CENA – 2800 zł

Henna pudrowa jest naturalnym produktem pochodzenia roślinnego jego zadaniem jest zabarwienie włosa oraz skóry.  Henna pudrowa nie osłabia włosów, wręcz przeciwnie dzięki zabiegowi henna spa twoje brwi będą gładkie oraz lśniace. Architektura brwi sprawi, że brwi będą równe i symetryczne. Henna pudrowa utrzymuje się około 14 dni na skórze i miesiąc na włosach.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności i dodać nowe zabiegi do oferty. Podczas szkolenia omawiania będzie teoria oraz rodzaje henny. Dodatkowo będziemy pracować na modelkach. Kursant na szkoleniu nauczy się jak dobierać kolorystykę henny, wykonywać architekturę brwi oraz cały zabieg henny spa.

1 DZIEŃ – 8 GODZIN

CENA – 800 zł

Henna służy do malowania skóry od bardzo dawna. Wśród wykopalisk dawnego Egiptu znajdowano dowody farbowania henną mumii dostojników. Starożytni Egipcjanie henną malowali mumiom włosy, dłonie, stopy i paznokcie oraz płótna, w które były one zawinięte. W tym celu rozdrobnione liście mieszano z mleczkiem wapiennym, co w efekcie dawało kolor czerwony; poprzez dodatek substancji zawierających garbniki uzyskiwano kolor ciemnobrązowy lub czerwono-żółty.

W Polsce i na Świecie od lat jest to sposób na podkreślenie brwi.

Dostępne podstawowe 3 kolory, brązowy , grafitowy, czarny.

Na szkoleniu kursant nauczy się prawidłowej geometrii brwi, dobieranie odpowiedniej kolorystyki do rodzaju cery, regulacji brwi, henny brwi i rzęs

1 DZIEŃ 

CENA – 450 zł

Laminacja brwi jest zabiegiem polegającym nadaniu niesfornym włoskom prawidłowego kształtu, trwała zmiana kierunku włosa podlega procesowi rozerwania tzw mostków dwusiarczkowych w strukturze włosa poprzez działanie tioglikolowego kwasu. Nastepnie stosowanie nadtlenku wodoru który spowoduje wiązanie nowych wiązań.

Na szkoleniu opracowujemy ; teorie, przebieg zabiegu laminacji brwi,liftingu rzęs dobieranie odpowiedniej farbki, geometria brwi oraz regulacja.

1 DZIEŃ – 8 GODZIN

CENA – 1100 zł

Szkolenie łączone polega na przyspieszonym kursie 3 szkoleń, laminacja brwi, lifting rzęs, henna pudrowa. Opis czyt. wyżej.

1 DZIEŃ – 11 GODZIN

CENA – 1800 zł

Kwasy niskostężone są zabiegiem z  zakresu kosmetyki profesjonalnej – pielęgnacyjnej. Zabieg polega na dobraniu odpowiednich kwasów:AHA,BHA,PHA oraz dobraniu odpowiedniego stężenia i pH. Kwasy niskostężone złuszczają martwy naskórek (warstę rogową), nawilżają skórę, poprawiają jej zewnętrzy wygląd, spłycają zmarszczki oraz wyrównują koloryt skóry.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chą poszerzyć swoje usługi w gabinecie.

Na szkoleniu opracowujemy: teorie, budowę skóry, działanie poszczególnych kwasów, zabieg (twarzy, szyja, dekolt, dłonie, plecy),

1 DZIEŃ – 8 GODZIN

CENA – 550 zł

Kwasy wysokostężone są zabiegiem z  zakresu kosmetyki profesjonalnej – pielęgnacyjnej. Zabieg polega na dobraniu odpowiednich kwasów:AHA,BHA,PHA oraz dobraniu odpowiedniego stężenia i pH. Kwasy wysokostężone: złuszczają martwy naskórek (warstę rogową), nawilżają skórę, poprawiają jej zewnętrzy wygląd, spłycają zmarszczki oraz wyrównują koloryt skóry.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chą poszerzyć swoje usługi w gabinecie. Kwasy wysokotężone przyczyniają się również do wspomagania leczenia trądziku różowatego i pospolitego.

Na szkoleniu opracowujemy: teorie, budowę skóry, działanie poszczególnych kwasów, zabieg (twarzy, szyja, dekolt, dłonie, plecy),

1 DZIEŃ – 8 GODZIN

CENA – 850 zł

Ludzka twarz składa się z około 43-57 mięśni twarzy. Odpowiadają one za naszą mimikę, ekspresje, utrzymanie odpowiedniego kształtu twarzy. Masaż twarzy jest zabiegiem  porównywalnym do treningu. Poprzez odpowiednie ruchy, kierunki poprawiamy wygląd skóry. Efekty masażu twarzy: poprawa elastyczności skóry, napięcie skóry, wygładzenie zmarszczek , wydzielenie hormonu szczęścia.

Szkolenie obejmuję: część teoretyczną oraz praktyczną. Omówienie mięśni twarzy oraz praca na modelkach

1 DZIEŃ – 6 GODZIN

CENA – 450 zł